Lista aktualności Lista aktualności

KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

W związku z zaistniałą sytuacją pandemii, spowodowanej wystąpieniem koronawirusa (COVID-19) oraz w trosce o bezpieczeństwo, informujemy Państwa o odwołaniu wszelkich imprez masowych organizowanych przez Nadleśnictwo Miastko: konferencji naukowych, zajęć edukacyjnych oraz wydarzeń z udziałem osób z zewnątrz.

Nadleśnictwo Miastko informuje ponadto, że w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa (COVID-19) wśród Interesantów i Pracowników od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania wstrzymuje bezpośrednie spotkania i konsultacje.

 

W sprawach nagłych prosimy o korzystanie z informacji drogą telefoniczną oraz z usług elektronicznych. Numery telefonów i maile podane są na naszej stronie w zakładce „Kontakt”.

Pracownicy biura Nadleśnictwa Miastko, których charakter pracy umożliwia pracę zdalną, będą świadczyć pracę z miejsca swojego zamieszkania.

 

Zrobimy wszystko, aby zmiany spowodowane zaistniałą sytuacją miały jak najmniejszy wpływ na sprawy wykonywane przez naszych pracowników. Może to jednak oznaczać, że załatwienie Państwa sprawy może zając odrobinę więcej czasu niż zazwyczaj.

 

Prosimy, aby do biura Nadleśnictwa Miastko przychodzić jedynie w sprawach koniecznych i tylko wtedy, kiedy dana sprawa wymaga osobistej wizyty.